Sourire

میزی برای کار|کاری برای تخت|تختی برای خواب|خوابی برای جان|جانی برای مرگ|مرگی برای یاد|یادی برای سنگ|این بود زندگی؟؟؟

Sourire

میزی برای کار|کاری برای تخت|تختی برای خواب|خوابی برای جان|جانی برای مرگ|مرگی برای یاد|یادی برای سنگ|این بود زندگی؟؟؟

سلام خوش آمدید
از این پس می توانید در این صفحه کتابهای الکترونیکی که توسط آریوداد منتشر شده است را در همین صفحه دانلود نمایید. انتشار این کتاب ها در فضای مجازی بدون ذکر نام و لینک منبع غیر اخلاقی است. خواهشاً و خواهشاً و خواهشاً در صورت انتشار این کتاب ها در وبلاگ یا وب سایت خود فقط از لینک معرفی شده در همین صفحه استفاده نمایید تا آمار دقیق تری نسبت به تعداد خوانندگان این کتاب ها داشته باشیم.

 

با تشکر      

 

اسماعیل محمّـــدنژاد

1- دانلود ماهنامه ی کوچه باغ
نخستین ماهنامه ی فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ایران با نام " کوچه باغ " به همت اعضای گروه فرهنگ و هنر پرشین بلاگ منتشر شد. از این پس می توانید در همین صفحه شماره های این ماهنامه را انتخاب و دانلود نمایید.
 
برای دانلود روی تصویر کلیک نمایید
 

2- دانلود کتاب پرچم ایران در طول تاریخ
 

ایران ، تمدنی کهن به شمار می رود و در طول تاریخ حکومت ها و فرمانروایان زیادی را به خود دیده است. یکی از جذابیت های تاریخ برای علاقمندان به آن کنکاش در نحوه ی زندگی ، حکمرانی و... نیاکان است ؛ در این کتاب نیز شما با پرچم های ایران ( زمانی که نام ایران را به میان می آوریم باید یادآور شویم که ایران در گذشته ، تنها شامل مرزهای سیاسی کنونی نبوده و پهنای وسیعی را به خود اختصاص می داده است ) آشنا می شوید.

برای دریافت آسان این کتاب توسط کاربران گرامی ، آن را در دو قالب RAR با کیفیت بسیار خوب و حجم 4 مگابایت و PDF با کیفیت متوسط و حجم 1.88 مگابایت قرار داده ایم.

- دریافت کتاب در قالب RAR با کیفیت بسیار خوب ( دانلود | کلیک نمایید )

- دریافت کتاب در قالب PDF با کیفیت متوسط      ( دانلود | کلیک نمایید )


3- دانلود کتاب لاله از آفتاب می گوید

کتاب پیش رو تنها بخشی از کتاب " لاله از آفتاب می گوید " می باشد. لاله از آفتاب می گوید گزینشی از وصیت نامه های شهیدان 8 سال دفاع مقدّس از خاک میهن عزیزمان ایران می باشد. شهیدانی که شقایق ها رنگ سرخشان را از قطره قطره ی خون این عزیزان که خاک وطن را سیراب کردند وام گرفته اند.

جهت دانلود کلیک نمایید - آریوداد
 

نام کتاب : لاله از آفتاب می گوید

مضمون : دفاع مقدس

ناشر : نشر شاهد

فرمت کتاب : PDF

 نشر دیجیتال : گروه فرهنگ و هنر

جهت دانلود اینجا کلیک نمایید
4- دانلود کتاب شازده کوچولو به زبان فارسی به همراه ضمیمه ی کتاب صوتی
شازده کوچولو - آریوداد

کاملترین کتاب الکترونیک " شازده کوچولو " اینک در کتابخانه ی گروه فرهنگ و هنر قابل دسترسی است. از ویژگی های جالب این کتاب که آن را از دیگر ویرایش های الکترونیکی این کتاب متمایز می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

- نمای زیبا : این کتاب با استفاده از حاشیه بندی و صفحه بندی زیبا ، مطالعه ی آن را  دلنشین تر میکند . 

- فهرست بندی : این کتاب با استفاده از قابلیت Bookmark ، فهرست بندی شده و بدین ترتیب دسترسی سریع به قسمتهای دلخواه را فراهم می سازد. 

- فونت مناسب : از آنجا که این کتاب در حوزه ی کودک و نوجوان می باشد ، با استفاده از فونت " کودک " بسیار خوانا و مناسب است.

-  کیفیت کتاب : از لحاظ وضوح نوشتاری در حد بسیار مطلوب و خوانا می باشد که در موارد مشابه برخی کتابهای الکترونیک با وضوح کم و کیفیت پایین چشم ها را خسته می کنند.

- گالری عکس : از جمله موارد کاملاً منحصر بفرد این کتاب وجود گالری عکس آن است. در بخش انتهایی این کتاب قسمتی با عنوان « گالری عکس های شازده کوچولو » وجود دارد که دارای عکس های جالبی از شازده کوچولو ، کتابهای قدیمی و جدید ، تصویر نویسنده و مترجم آن یعنی آنتوان دی سنت اگزوپری و احمد شاملو را شامل می شود.

- اجرای نمایش صوتی : این کتاب دارای پیوست صوتی اجرای  داستان  شازده کوچولو توسط هنرمندان است که شنیدن آن در کتار مطالعه ی این کتاب بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود. 

- فرمت کتاب : این کتاب در حال حاضر تنها با فرمت PDF در کتابخانه ی فرهنگ و هنر قابل دسترسی است اما در زمانی مناسب فرمت JAVA نیز برای اجرا در گوشی های تلفن همراه به کتابخانه اضافه خواهد شد.

- زبان کتاب : زبان این کتاب فارسی می باشد و ترجمه ی احمد شاملو است. بزودی این کتاب با زبان انگلیسی نیز در کتابخانه در دسترس عموم قرار می گیرد.

 

اطلاعات کتاب :

نام : مسافر کوچولو

نویسنده : آنتوان دی سنت اگزوپری / Antoine de saint Exupery

مترجم : احمد شاملو

فرمت فایل دانلود : RAR

فرمت کتاب : PDF

تعداد صفحات : 136 صفحه

پیوست : دارد ( دو فایل صوتی شامل اجرای نمایش شازده کوچولو)

جهت دانلود کلیک نمایید
5- The Little Prince
The Little Prince - Ariodaad

" The little Prince " is a well-known name for us.

" The little prince " published in 1943, is a novella and the most famous work of French writer, poet and aristocrat aviator Antoine de Saint-Exupéry (1900–1944, Mort pour la France). It has been translated into more than 190 languages and has sold more than 80 million copies worldwide, making it one of the best-selling books ever published.

An earlier memoir by the author recounted his aviation experiences in the Sahara desert. He is thought to have drawn on those same experiences for use as plot elements in The Little Prince. Saint-Exupéry's novella has been adapted to various media over the decades, including stage, screen and operatic works.
And Now...
You can read this book in Ebook fomat ( PDF ) in your Tablet , Computer or other reader Sets.
Cultural-Art group Presented it for more enjoy to you with a special gift! This Ebook  contains Photo Gallery of prince & Sir Antoine's pictures!
Enjoy it !!
Ebook info :
Name : The Little Prince
Author : Antoine Saint de Exupery
Download Format : RAR
Book Format : PDF
No. of Pages : 88
6- دانلود رمان دختری که حرف نمی زد
رمان دختری که حرف نمی زد - آریوداد
حتماً خیلی وقت ها شده که کتاب هایی رو خوندید و یا فیلم هایی رو تماشا کردید که بر اساس زندگی یک سری اشخاص نوشته و ساخته شده بودند. کتاب «دختری که حرف نمی زد» یکی از همین دسته کتابهاست که بر اساس زندگی و دست نوشته های میرا راد تنظیم شده و منتشر میشه. میرا همون دختر وبلاگ نویسیه که بارها قبلاً ازش صحبت کردم.
توی سالهایی که گذشت من برخی از مطالبش رو نگهداری کرده بودم و این مدت اخیر به ذهنم رسید که داستان زندگی میرا میتونه حتی به یک رمان تبدیل بشه. اولش قصد داشتم شروع کنم به نوشتن و مخلوطی از تخیل و واقعیت رو بر اساس خاطرات میرا تبدیل به یک رمان کنم و براش یک پایان خوب در نظر بگیرم. اما بعد از گردآوری و تنظیم کردن دست نوشته های میرا به این نتیجه رسیدم که نیازی به این کار نیست و دست نوشته های خود میرا مستندتره و بهتره فقط یک امانت دار باشم. این بود که شروع کردم به یک سری ویرایش تو مطالب میرا و تنظیم اونها برای تبدیلش به یک رمان. بعضی غلط املایی های سهوی رو درست کردم اما خیلی از جاها لغاتی می بینیم که نویسنده عمداً غلط نویسی کرده بود و من هم ترجیح دادم دست بهشون نزنم...
همونطور که توی مقدمه ی کتاب هم نوشتم ، مهم نیست که میرا یک تخیله یا واقعیت ...
میرا در دسترسم نبود که ازش بابت انتشار این کتاب اجازه بگیرم اما گمان می کنم کسی که نوشته هاش رو قبلاً بصورت عمومی منتشر کرده با گردآوری مطالبش و انتشار اونها بصورت یک کتاب احتمالاً نباید مشکلی داشته باشه. البته از طریقی که میتونستم راجع به این موضوع بهش اطلاع دادم.
امیدوارم از خوندن این رمان لذت ببرید.
در آخر یک خواهش دارم و اون اینکه اگر قصد انتشار این کتاب رو در وبلاگ و یا وب سایت خود دارید فقط و فقط لینک دانلود زیر رو جهت دانلود به بازدیدکنندگانتون معرفی کنید تا از این طریق آمار صحیحی از تعداد خوانندگان این کتاب داشته باشیم.

این کتاب با دو فرمت EPUB و PDF جهت دریافت آماده شده است و داری قابلیت BookMark می باشد.
 
password : Ariodaad.MihanBlog.Com
جهت Extract کردن فایل دانلود شده از پسورد بالا استفاده نمایید.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

I am sweet, but honey is you . Flower is me , but fragrance is you . Happy I am but reason is YOU
-----------------------------
پرواز کن آنگونه که می‌خواهی ...
وگرنه پروازت می‌دهند آنگونه که می‌خواهند ...
------------------------------
این شعاری بود که سالها توی وبلاگم نوشته بودم ... از هواداران و اعضای پیشین باشگاه هواداران پرشین‌بلاگ هستم. بعد از چند سال وبلاگ نویسی مداوم به دلایلی کوچ کردم به این وبلاگ جدید ... وبلاگی جدید در محیط و سرویسی جدید ... همچون بهاری که همراه عشق به زندگیم پای گذاشت بهاری جدید را در زندگی مجازیم تجربه خواهم نمود... این بار اما از گذشته ها گذشته‌ام(!) و به حال رسیده‌ام و به فردایی بهتر برای ''ما" می‌اندیشم...
-----------------------------
چه تقدیری از این بهتر..؟
من از عشق تــــــو می‌میرم..!
-----------------------------
این وبلاگ در گذشته در سیستم وبلاگ‌دهی میهن‌بلاگ آریوداد نام داشت و در آدرس http://Ariodaad.MihanBlog.Com منتشر میشد که با اعلام تعطیلی سایت میهن‌بلاگ ، با نام و آدرس فعلی در اینجا به راه خود ادامه می‌دهد! بنابراین دیدن نام و آدرس وبلاگ قبلی روی بخش زیادی از تصاویر این وبلاگ امری عادی است!

بایگانی